Přihlásit se

Jakou podobu bude mít brána na hřbitov můžete rozhodnout i vy

Jakou podobu bude mít brána na hřbitov můžete rozhodnout i vy

Obr. 5

Veřejná prezentace záměrů na zhotovení nové brány na hřbitov se bude konat v pondělí  8.4.2019 od 16 hodin v sále zastupitelstva na Městském úřadě ve Slatiňanech.

Dle sdělení na webu Městského úřadu, budete mít možnost se se zpracovanými návrhy podrobně seznámit, diskutovat o nich a sdělit na ně svůj názor.

Ti z Vás, kteří nebudou moci se veřejného projednávání osobně zúčastnit, mohou sdělit svůj názor prostřednictvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poté bude tato větší investiční akce a stavba, která se týká celých Slatiňan projednána na veřejném zasedání zastupitelstva ve středu 10.4.2019, kam jste rovněž na 16 hodinu zváni.

O závěrech jednání Vás samozřejmě budeme informovat.   

Strana Sedma zastává názor, že by se Slatiňany měly pokusit o dokončení původního návrhu  od architekta Františka Schmoranze, který ve Slatiňanech působil a je zde pochován. Ulice, ve které se hřbitov nachází se jmenuje Schmoranzova. Realizace by mohla být ve spolupráci se sochařskou školou v Hořicích, tím by projekt získal další přesah. Pokud by se nepodařilo získat dotace, mohla by být stavba financována, pokud bude zájem, například i z veřejné sbírky.    

Městský úřad zveřejnil tyto 4 architektonické návrhy, ke kterým máte možnost se vyjadřovat.

https://www.slatinany.cz/brana.php

Naše noviny vytvořily anketu, kde můžete hlasovat pro návrh, který se Vám líbí.

https://www.facebook.com/events/581632899023657/?active_tab=discussion

Naposledy změněnočtvrtek, 04 duben 2019 22:38
Parse error in downloaded data
Banner 468 x 60 px