Přihlásit se

Nová galanterie s opravou oděvů a bot

Nová galanterie s opravou oděvů a bot

Deset let provozovala Pavlína Dubská ve Slatiňanech Second Hand. Zároveň jako vyučená švadlena nabízela zákazníkům různé opravy a úpravy oděvů například výměnu zipů, zkracování kalhot, úpravu záclon, zužování, záplatování a další krejčovské služby. Její manžel Michal si koupil šicí stroj, vyučil se švecem a začal se věnovat opravám obuvi. Umí opravit třeba i tašky, kabelky nebo různá pouzdra.  

Bohužel prostor na provozování „sekáče“ byl návalem přibývajícího oblečení menší a menší, protože oblečení a nejrůznější komisní zboží neustále přibývalo a místnost pro obchod nebyla nafukovací. Zároveň přibývali zákazníci, kteří měli zájem o krejčovské služby. Naopravna uvnit2víc ve Slatiňanech ukončila provoz dlouholetá galanterie, protože její majitelka paní Petrová odešla do důchodu. Proto se Pavlína Dubská rozhodla, že „sekáč“ zruší a bude se naplno věnovat krejčovským službám a do sortimentu zařadí k prodeji i to, co ke své práci stejně potřebuje…..sortiment galanterie.

Celé září Pavlína a Michal Dubští věnovali rekonstrukci prodejny a nyní mají druhý týden opět otevřen svůj malý DŮM SLUŽEB, který najdete na adrese T.G. Masaryka 567 ve Slatiňanech.

Zákazníkům nabízí:

Krejčovské opravy a úpravy

Oprava obuvi

Prodej galanterního zboží – nitě, vlny, knoflíky, pletací jehly, stuhy, korálky….

Prodej spodního prádla a ponožek

Prodej doplňkového zboží k obuvi – tkaničky do bot, krémy na boty

Chemická čistírna a šití dek

Zároveň si zde můžete vsadit na terminálu Sazky.

Pavlína a Michal jsou důkazem toho, že manuální práci a šikovnost umí zákazníci ocenit. Prodlužují život věcem, které bychom museli třeba dávno vyhodit.

Přejeme ať se daří a ať vám šije nit.

PROVOZNÍ DOBA

pondělí    10-12  13-18

úterý                   14-18

středa     10-12   13-18

čtvrtek    10-12   13-18

pátek      10-12   13-18

sobota    10-12

neděle                17-18

telefon: 605 582 686

 

 

    

Naposledy změněnopátek, 18 říjen 2019 08:43
Parse error in downloaded data
Banner 468 x 60 px